Składki członkowskie na rok 2018

Na zebraniu walnym naszego UKS podjęliśmy decyzję o wysokości rocznych składek członkowskich na rok 2018.

Składka roczna dla osoby dorosłej wynosi 60 złotych. Upoważnia ona do korzystania z wszelkich korzyści dofinansowanych z budżetu klubu – przez osobę opłacającą składkę i jej jedno dziecko. Osoba taka może także za 10 złotych rocznie zapisać do klubu kolejne dzieci.

Składka roczna dla dzieci i młodzieży, zapisanych do klubu samodzielnie, bez jednego z rodziców, wynosi 40 złotych.

Należy pamiętać, że osoby do lat 16 nie mają czynnego i biernego prawa wyborczego. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności zachęcamy do wstępowania wspólnie z jednym z rodziców. W przypadku, jeśli osoba dorosła będzie aktywnym członkiem klubu (korzystającym z wyjazdów, turniejów), jest to korzystniejsze także finansowo. Ustalając wysokości składek, zawsze mamy na uwadze rodziny, w których w szachy grają  i dzieci, i dorośli – staramy się, by obciążać je kosztami w mniejszym stopniu.

Uwaga! Ze względu na to, że nie możemy jeszcze sprecyzować szczegółów naszej działalności na rok 2018 (mamy na ten moment tylko dotację w wysokości 1000 złotych od gminy Duszniki), proponujemy wstrzymanie się z płatnościami do końca stycznia.

Składki prosimy wpłacać na konto 18 9072 0002 2011 1102 6789 0001, wpisując jako tytuł wpłaty: Składka członkowska za rok… – imiona i nazwiska. Bardzo prosimy o niewpłacanie składek z innym tytułem wpłaty (np. szkolenie, zajęcia) – powoduje to komplikacje w księgowaniu kwot.