«

»

Maj 19

Mistrzostwa Województwa

Uwaga ukazała się już informacja o Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Młodzików. Prosimy o jej przejrzenie zawodników, którzy brali udział w półfinałach w Trzciance (nie tylko tych, którzy awansowali, bo jest jeszcze możliwość dostania się do finału z tzw. odwołania).
Prosimy o kontakt, jeśli jesteście zainteresowani udziałem. Udział po awansie powinien być czymś oczywistym, ale może nie być w tym przypadku, bo koszty są dość duże, a jest to turniej pięciodniowy. W praktyce dziecko z rodzicem musiałoby zapłacić prawie 1000 złotych za te pięć dni udziału plus koszt dojazdu. Jako klub proponujemy Wam jednak dwie rzeczy, które obniżą koszty:
– zwrot kosztów dojazdu
– skoordynowanie wyjazdu w taki sposób, żeby zgłaszali się do nas zarówno zainteresowani zawodnicy, jak i rodzice zainteresowani opieką nad grupą. Jeśli znajdzie się taki rodzic, to koszt jego pobytu podzielimy na wszystkich. Realnie – udział jednego zawodnika w tych zawodach (wpisowe, noclegi, wyżywienie) to koszt około 600 złotych.
Prosimy Was o deklaracje chęci uczestnictwa (poprzez stronę na Fb, ewentualnie mailowo – mstf@wp.pl) do końca przyszłego tygodnia . Wtedy wrócimy do tematu.
Przypominamy również, że uczestnicy MWJiM muszą posiadać licencje zawodnicze.